22 april 2021

Vacature: Teeltmedewerker plantenkwekerij

Bij Plantura zijn we op zoek naar een teeltmedewerker die ons team komt versterken! Ben jij de geknipte persoon hiervoor?

Vacature: Teeltmedewerker plantenkwekerij

Plantura is een professionele speler voor de aanlevering van planten aan alle professionele groenvoorzieners in regio Limburg (België en Nederland). Op onze site van 4 hectare telen en verzorgen we een breed assortiment heesters, siergrassen, vaste planten bomen en solitaire planten. Wij telen met passie en waken zorgvuldig over de verzorging en kwaliteit van onze planten met oog voor economie en ecologie. Onze missie is met een team van gedreven inclusieve werknemers de omgeving groener te maken. Om de kwekerij verder uit te breiden zijn we op zoek naar een assistent(e) teelt.

 

Functieomschrijving

Je bent helpt mee in teeltwerkzaamheden rond groei en bloei van de planten; van oppotten plantgoed tot verkoop van planten. Je vormt een hecht team met de teeltassistentes en ondersteunt hen in de uitvoering van teelt gerelateerde operationele taken. Je bent een gemotiveerde, positieve teamplayer en hebt verantwoordelijkheidsgevoel om taken zelfstandig tot een goed einde te brengen. Met jouw enthousiasme help je mee kwaliteitsvolle planten op te kweken en verkoopsklaar te maken.

 

Profiel

 • Geen specifieke diploma vereisten.
 • Je hebt een “hands-on” mentaliteit.
 • Je hebt een bijzondere interesse/passie voor de teelt van planten (must).
 • Je hebt oog voor kwaliteit van planten en werkt graag efficient.
 • Je bent flexibel en kan zelfstandig werken maar je bent evengoed een teamspeler waar samenwerken centraal staat om taken tot een goed einde te brengen.

Pluspunten

 • Ervaring in gelijkwaardige functies is een pluspunt
 • Handigheid in het bedienen van machines (snoeimachines, inpotmachines, beregeningsinstallaties, ,…) is een pluspunt.
 • Je woont bij voorkeur in de buurt en kan jezelf verplaatsen

Aanbod

 • Een gevarieerde en voltijdse job met verloning conform jobinhoud
 • Een grote variatie van taken met doorgroeikansen waarin je jezelf verder kan ontwikkelen binnen ons team
 • Familiaal KMO in groene, landelijke omgeving met fijne werksfeer
 • Filevrije locatie

Interesse?

Heb je interesse om deze functie in te vullen? Bezorg ons jouw cv en motivatiebrief door deze te verzenden naar liesbeth.wachters@plantura.be. Wij nemen graag verder contact met je op.


Top

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologieën (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.