31 januari 2023

VACATURE: Orderpicker met groeipotentieel (regio Bocholt)

Bij Plantura zijn we op zoek naar een orderpicker die ons team komt versterken! Ben jij de geknipte persoon hiervoor?

VACATURE: Orderpicker met groeipotentieel (regio Bocholt)

Wie zijn wij?

Plantura is een bloeiende plantenkwekerij en groothandel gelegen te Bocholt op een site van 4 hectare. Dankzij onze eigen kwekerij en partnership met leveranciers kunnen wij een breed assortiment van kwalitatieve, gezonde planten aanleveren. Dit assortiment bestaat uit heesters, siergrassen, vaste planten, bomen en solitaire planten. Met een groot hart voor groen laten we de planten graag floreren bij de klant. De missie van Plantura is met ons team van gedreven werknemers de omgeving groener te maken, met oog voor economie en ecologie. Het volledige team bestaat uit een 12-tal gepassioneerde medewerkers en nog enkele flexibele krachten die allemaal klaarstaan om jou welkom te heten en te helpen.

Wij zijn enorm gegroeid en willen dit blijven doen. Om die reden zijn we ook op zoek naar een orderpicker met groeipotentieel om het team van orderpickers te versterken. Dat team telt 5 medewerkers.

 

Hoe ziet jouw job eruit?

Jouw taken en verantwoordelijkheden bij Plantura:

 • Op basis van de bestellingen haal jij de bestelde goederen van de stallingplaats
 • Deze bestelde goederen zet je vervolgens klaar op de juiste plaats in de loods zodat deze opgehaald kunnen worden door de klant
 • Inkomende goederen van leveranciers moeten gesorteerd worden en op de correcte plaats gestald worden
 • Ten alle tijden ben je bezig met de kwaliteit en volledigheid van de planten en bestellingen
 • Je springt bij waar nodig
 • Op termijn groei je uit naar een job met meer verantwoordelijkheden

 

Orderpicker: welk profiel zoeken wij?

 • Je hebt al kennis van planten of hebt er een zeer grote interesse in
 • Je bent communicatief sterk
 • Je bent oplossingsgericht en weet van aanpakken
 • Je gaat gestructureerd te werk en behoudt ten alle tijden het overzicht
 • Je hebt een goede kennis van het Nederlands, basis Engels is mooi meegenomen
 • Je kan vlot overweg met een computer
 • Je bent bereid een heftruckattest te behalen
 • Op termijn zal je ook je People Management-skills kunnen tonen


Wat bieden wij jou aan?

 • Een gevarieerde job met een marktconform loon met extralegale voordelen volgens het Paritair comit├ę 154.01
 • Daarbovenop krijg je maaltijdcheques en heb je de mogelijkheid je in te schrijven voor een fietslease
 • Een grote variatie van taken met doorgroeikansen waarin je jezelf ontwikkelt binnen het team
 • Je komt terecht in een familiale KMO in een groene en landelijke omgeving met een fijne werksfeer
 • Je werkt op een filevrije locatie in het groene Bocholt

Interesse?

Steek je graag de handen uit de mouwen in een groenrijke omgeving? Dan ben jij misschien wel de orderpicker die we zoeken! Bezorg ons je cv en motivatiebrief door deze te verzenden naar liesbeth.wachters@plantura.be en wie weet nemen we binnenkort contact met je op!


Top

Wij maken gebruik van cookies of gelijkaardige technologie├źn (bv. pixels of sociale media plug-ins) om o.a. uw gebruikservaring op onze website zo optimaal mogelijk te maken. Daarnaast wensen wij analyserende en marketing cookies te gebruiken om uw websitebezoek persoonlijker te maken, gerichte advertenties naar u te verzenden en om ons meer inzicht te geven in uw gebruik van onze website.

Gaat u ermee akkoord dat we cookies gebruiken voor een optimale websitebeleving, opdat wij onze website kunnen verbeteren en om u te kunnen verrassen met advertenties? Bevestig dan met "OK".

Wenst u daarentegen specifieke voorkeuren in te stellen voor verschillende soorten cookies? Dat kan via onze cookie policy. Wenst u meer uitleg over ons gebruik van cookies of hoe u cookies kan verwijderen? Lees dan onze cookie policy.